Академічна мобільність для студентів НУВГП

Шановні студенти!

Пропонуємо Вашій увазі підбірку гарячих пропозицій стосовно міжнародної мобільності для студентів, підготовлену спеціально для Вас. Обирайте та подорожуйте/навчайтесь в кращих закладах світу.

1. Набір на курс «Глобальні зміни клімату та декарбонізація: міжкультурний обмін»

В межах моделі COIL (Collaborative Online International Learning) НУВГП спільно із Карибським університетом (Канкун, Мексика) впродовж осіннього семестру 2024/2025 року реалізовуватиме курс: Глобальні зміни клімату та декарбонізація: міжкультурний обмін.

Запрошуємо приєднуйся до міжкультурного обміну із мексиканськими студентами Карибського університету. На Вас очікують нові знайомства, спілкування із мексиканськими студентами та можливості розвитку співпраці. Курс передбачає роботу у групах 4-5 студентів із української та мексиканської сторони. Виконання спільних завдань, підготовка презентацій та матеріалів поєднає в творчій співпраці студентів НУВГП та Карибського університету.

Курс буде відбуватися англійською мовою з мінімальними вимогами рівня мови B1. Курс відбуватися в дистанційній формі за допомогою онлайн платформ.

Реєстрація на курс до 26 вересня 13:00. Реєстрація

1. Можливість поїхати до Чехії, щоб отримати ступінь магістра

Стипендія покриває витрати на навчання та перебування за кордоном. Магістратура триває від двох до трьох років. Ви можете обрати навчальну програму англійською або чеською мовами.

Що ви отримаєте?

• Щомісячну стипендію— близько 640 євро.
  • Медичне страхування.
  • Допомогу в пошуку студентського житла.
  • Доступ до університетських ресурсів.
  • Річні підготовчі курси в Інституті мови та підготовчих студій Карлового університету для тих, хто обрав навчальну програму чеською мовою.

Це стипендії для студентів з України, Боснії і Герцеговини, Грузії, Молдови, Білорусі, Камбоджі, Ефіопії, або Замбії.

Дедлайн: 30 вересня 2024 о 23:59 за київським часом.

1. Молодіжний обмін "Wild Heart Odyssey" в Іспанії

Проект спрямований на те, щоб молоді люди могли контролювати своє фізичне та психічне благополуччя за допомогою руху та здорової практики. Під час програми буде досліджуватися художнє вираження, рухи тіла, танці, музику та театральні техніки.

Термін реалізації програми: 10-16 лютого 2025, Каравака-де-ла-Крус (регіон Мурсія), Іспанія

Профіль учасників:

• Вмотивовані люди, зацікавлені в особистісному розвитку та розвитку тіла віком від 18 до 30 років.
  • Знають англійську на розмовному рівні

Фінансування: Проживання та харчування повністю покриваються. Компенсація проїзду 320 євро.

Дедлайн подачі заявки - до 1 жовтня 2024  за формою

1. Міжнародна літня програма в Університеті прикладних наук Вайєнштефана-Тріздорфа (HSWT), Німеччина

Університет прикладних наук Вайєнштефана-Тріздорфа (HSWT) відкрив процес номінації студентів для участі в Міжнародній літній програмі «Сільське господарство, їжа та харчування».

Період реалізації програми: 28 квітня - 24 липня 2025 року в Університеті прикладних наук Вайєнштефана-Тріздорфа (HSWT), Німеччина.

Для кого: студенти за ступенем освіти бакалавра 2-4 курсів за освітніми програмами з агрономії, сільського господарства, менеджменту, аграрних наук та продовольства та суміжних галузей. Програма розроблена так, щоб дати студентам уявлення про зміст і методи навчання, а також про науку та культуру Німеччини.

Мінімальний рівень англійської мови: В1

Кількість стипендій для НУВГП у межах Erasmus+ KA171: 2

Навчальна програма включає такі курси, як «Сільське господарство та харчова промисловість у Німеччині», «Міжнародна торгівля», «Розрахунок витрат та прийняття рішень щодо купівлі та оренди», “Виробничі процеси”, а також а також курси німецької та поглибленого вивчення англійської мови.

Детальний опис програми

Стипендія покриває витрати на проживання та транспортні витрати під час перебування в Німеччині.

Номіновані студенти отримають посилання на онлайн-форму заявки HSWT та додаткову інформацію про процедуру подання заявки та відбору. Учасники будуть відібрані HSWT після розгляду всіх заявок.

Податися на програму можна за Форма для реєстрації

Дедлайн подачі заявок: 2 жовтня 2024 року

1. Набір на сертифіковану програму вивчення англійської мови

У межах співпраці з Університетом Ньюкасла оголошується черговий набір на сертифіковану програму "Peer Assisted Learning (PAL) English Language Development opportunities for NUWEE students" та сертифіковану програму вивчення англійської мови для викладачів НУВГП.

Програма передбачає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для студентів, аспірантів та викладачів НУВГП у невеликих групах по 5-6 осіб. Курси проводитимуться британської стороною онлайн.

Навчання розпочнеться 14 жовтня 2024 року.

Загальна кількість учасників програми: 36-42 студенти та аспірантів, 6-12 – викладачів.

Основна вимога до студентів/аспірантів/викладачів - володіння англійською мовою на рівні не нижче В2.

Реєстрація на курс за формою

Дедлайн подачі заявок – 4 жовтня 2024 р.

Додаткова інформація тут

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters