Шановні студенти!
Пропонуємо Вашій увазі підбірку гарячих пропозицій стосовно міжнародної мобільності для студентів, підготовлену спеціально для Вас. Обирайте та подорожуйте/навчайтесь в кращих закладах світу.
- Віртуальні стажування у межах Твінінгової ініціативи / Virtual Internships
У межах ініціативи Twinning компанія Virtual Internships пропонує 50 спонсорованих дистанційних стажувань для студентів з університетів-учасників, до яких належить і НУВГП.
Скориставшись цією можливістю, студенти мають шанс пройти стажування в міжнародних компаніях та здобути професійний досвід і навички, необхідні для процвітання в умовах глобальної економіки, що швидко розвивається, а також активно долучитися до проектів, спрямованих на післявоєнну відбудову України. Ця цільова програма у співпраці з Віртуальними стажуваннями покликана покращити перспективи працевлаштування студентів.
Більше деталей за посиланнями:
- тут
- і тут
Цільова аудиторія: студенти, які прагнуть пройти стажування в міжнародній компанії, щоб отримати відповідні навички та досвід, необхідні для підвищення своєї конкурентоспроможності на сучасному українському ринку праці.
Доступні сфери: Стажери будуть працевлаштовані в міжнародних компаніях, що працюють у таких галузях, як бізнес, комп'ютерні науки, мода та дизайн, управління персоналом та маркетинг.
Тривалість: Стажування розпочнеться 7 квітня та закінчиться 27 червня 2025 року (12 тижнів/10 годин на тиждень).
Процес подання заявки
Прийом заявок триватиме з 6 січня до 2 лютого 2025 року (4 тижні). Усім зацікавленим студентам з університетів-учасників буде запропоновано подати заявку через спеціальне посилання на платформу, яке буде розіслано університетам 23 грудня 2024 року.
Кандидати повинні будуть заповнити коротку заявку, створити онлайн-профіль та записати три короткі відео.
Процес зарахування
Процес зарахування на стажування триватиме з 17 лютого до 31 березня. Стажери будуть підібрані з приймаючими компаніями на основі обраної ними сфери кар'єри та навичок, які вони прагнуть розвинути, як зазначено в їхніх заявках. Стажери пройдуть онлайн-співбесіди з приймаючими компаніями, якщо співбесіда буде успішною і приймаюча компанія та стажер захочуть працювати разом, стажер повинен прийняти пропозицію, і йому буде надано затверджений VI Проектний план стажування. Якщо співбесіда не буде успішною, інтерн повторно змушений розпочати процес аплікації.
Інформаційна сесія
Компанія «Віртуальні стажування» проведе інформаційну сесію 5 листопада 2024 року о 15:00 год. для всіх зацікавлених університетів та студентів. Під час сесії ви дізнаєтесь більше про компанію, вимоги до участі в програмі для студентів, процес подання заявки та критерії відбору, а також матимете можливість поставити свої запитання. Сесія буде записана та розіслана до університетів-партнерів.
- Програма академічної мобільності Еразмус+ до Келецького університету технологій
Оголошено конкурс на участь у програмі обміну з Келецьким університетом технологій (Республіка Польща) у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +»: КА171.
Терміни навчання за програмою мобільності для студентів:
- 02.2025 р. – 30.06.2025 р. (літній семестр).
Мова навчання: англійська.
Хто може подавати заявки: студенти 2-4 курсів, студенти магістри першого року навчання спеціальності «Геодезія та землеустрій».
Кількість стипендій: 1
Дедлайн подачі документів – 31.10.2024 року.
Студенти у рамках програми мобільності отримують стипендію, яка покриває всі витрати на навчання, проживання, харчування та подорожі.
Кандидати на участь у програмі мобільності мають подати наступні документи англійською мовою:
- CV / резюме в форматі EUROPASS >;
- Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови (мінімальний рівень В1);
- Копію студентського квитка;
- Витяг про академічну успішність (перекладений на англійську мову), підписаний у деканаті відповідного ННІ;
- Аплікаційну форму, однак заповнення форми можливе лише після дедлайну подачі документів та номінування учасників Центром міжнародного співробітництва та освіти НУВГП);
- Договір про навчання. Перелік дисциплін обирається спільно з куратором/гарантом ОП/завідувачем кафедри та затверджується директором ННІ. З переліком дисциплін на вибір на відповідних факультетах можна ознайомитися за посиланням. Мінімальна кількість кредитів ECTS на семестр – 22, максимальна кількість кредитів ECTS – 30;
- Копію першої сторінки закордонного паспорта;
- Копію страхового полісу на весь термін навчання (після відбіркового туру).
Драфт договору. У договір включаються дисципліни, які вивчатимуться у Кельце (вибір дисциплін) та дисципліни, які будуть перезараховані у НУВГП. Тому дисципліни слід вибирати з гарантом освітньої програми.
Важливо: під час під час військового стану діють певні обмеження щодо перетину кордону. Перед подачею документів слід ознайомитися з Постановою КМУ про порядок перетину кордону
Учасник, відібраний Келецьким університетом технологій, отримає лист-запрошення. Студенти самостійно відповідають за організацію проживання під час перебування Польщі, зокрема:
- Учасник може подати заявку на місце в гуртожитках КUT.
- Учасник може шукати приватне житло.
Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Erasmus+ та прізвище претендента (Erasmus_Kovalets_Кельце), та надісланий на електронну адресу координатора програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа вказати: Erasmus_Kovalets_Кельце.
За детальною інформацією звертатися до Відділу міжнародних зв'язків НУВГП за адресою: вул. Соборна, 11, 1-ий корпус, каб. 101, координатор – Власюк Галина Миколаївна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
- Конкурс у рамках програми індивідуальної мобільності Еразмус+ КА1
Оголошено конкурс на участь у програмі обміну з Люблінською Політехнікою (м. Люблін, Республіка Польща) у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС + КА171».
Терміни навчання за програмою мобільності для студентів:
- 02.2025 р. – 27.06.2025 р. (літній семестр).
Важливо: обраний учасник програми академічної мобільності повинен прибути до місця навчання за 2 тижні до початку навчання та повідомити міжнародний відділ Люблінської Політехніки про своє прибуття, а також взяти участь у Welcome Meeting for Exchange Students.
Мова навчання: англійська.
Хто може подавати заявки: студенти 2-4 курсів, студенти магістри першого року навчання. Кількість стипендій: 1
Дедлайн подачі документів – 28.10.2024 року.
Студенти у рамках програми мобільності отримують стипендію, яка покриває всі витрати на навчання, проживання, харчування та подорожі. Детальніше з умовами реалізації програми академічного обміну у Люблінській Політехніці можна ознайомитися у документі - LUT International Students GUIDE.
Кандидати на участь у програмі мобільності мають подати наступні документи англійською мовою:
- CV / резюме в форматі EUROPASS >;
- Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови (мінімальний рівень В1);
- Копію студентського квитка;
- Витяг про академічну успішність (перекладений на англійську мову), підписаний у деканаті відповідного ННІ;
- Аплікаційну форму (заповнення форми можливе лише після дедлайну подачі документів та номінування учасників Центром міжнародного співробітництва та освіти НУВГП);
- Договір про навчання. Перелік дисциплін обирається спільно з куратором/гарантом ОП/завідувачем кафедри та затверджується директором ННІ. З переліком дисциплін на вибір на відповідних факультетах можна ознайомитися за посиланням. З правилами заповнення договору можна ознайомитися за посиланням. Мінімальна кількість кредитів ECTS на семестр – 22, максимальна кількість кредитів ECTS – 30;
- Копію першої сторінки закордонного паспорта;
- Копію страхового полісу на весь термін навчання (після відбіркового туру).
Учасник, відібраний Люблінською Політехнікою, отримає лист-запрошення. Студенти самі відповідають за організацію проживання під час перебування в Любліні, зокрема:
- Учасник може подати заявку на місце в гуртожитках LUT, однак це не є обов'язковим.
- Учасник може шукати приватне житло, напр. звернувшись до агентств нерухомості в Любліні.
Практична інформація про перебування в Любліні - тут.
Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Erasmus+та прізвище претендента (Erasmus_Kovalets_Lublin), та надісланий на електронну адресу координатора програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа вказати: Erasmus_Kovalets_Lublin.
За детальною інформацією звертатися до Відділу міжнародних зв'язків НУВГП за адресою: вул. Соборна, 11, 1-ий корпус, каб. 101, координатор – Власюк Галина Миколаївна, тел. 0966499872.
- Fulbright Graduate Student Program
Термін подання документів – 16 травня щороку.
Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ЗВО.
Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни, зокрема:
- Астрономія
- Біологія
- Географія
- Геологія
- Громадське управління
- Державна політика
- Екологія/охорона довкілля
- Економіка (теоретичні напрямки)
- Журналістика/ засоби масової комунікації
- Інженерні науки
- Інформаційні науки
- Комп’ютерні науки
- Математика
- Матеріалознавство
- Правознавство
- Психологія
- Соціальна робота
- Фізика
* Український Офіс ім.Фулбрайта не розглядатиме подання на такі напрямки, як бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, бізнес, управління бізнесом, клінічна медицина.
Вимоги до кандидатів:
- мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу.
- володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
- мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2025 р.)
- повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів
Умови гранту:
- оплата навчання в університеті
- щомісячна стипендія
- медичне страхування
- квиток в обидва боки
Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення:
Претендентам необхідно подати до Офісу Програми імені Фулбрайта пакет документів, до якого входять:
- онлайнова анкета
- три рекомендаційні листи
- копії всіх документів про вищу освіту, які свідчать про отриману кваліфікацію, ступінь чи звання (дипломи з додатками, сертифікати тощо)/ або копія залікової книжки/витяг з електронної відомості студента для студентів 3-6-х курсів, які ще не отримали диплом на момент конкурсу
- портфоліо (для кандидатів з творчих напрямків)
- обов’язкова додаткова форма: Згода на обробку персональних даних –скановану копію виповненої й засвідченої особистим підписом Згоди потрібно відсканувати й завантажити в онлайнову анкету в розділі “Additional Information: Country–Specific Materials”.
Рішення щодо надання гранту ухвалює Наглядова рада науковців імені Фулбрайта (США). Інститут Міжнародної Освіти (IIE) допомагає визначити американські університети у відповідності до академічних інтересів кандидатів. Програма бере до уваги побажання учасників стосовно вибору місця навчання, але залишає за собою право остаточного визначення конкретного університету у США.
Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення. Інструкції. Онлайнова анкета
Звертаємо вашу увагу на те, що Офіс Програми ім. Фулбрайта працює дистанційно. Ви можете поставити запитання, надіславши електронний лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Документи приймають до 16 травня 2025 року.
- GFPS: навчання за обміном у Німеччині
Це можливість на семестр поїхати на навчання за обміном до Німеччини. Якщо ви знаєте німецьку, гарно навчаєтеся та хочете втілити креативну наукову роботу — подавайтеся. У вас буде 934 євро на місяць, шанс повчитися в університеті мрії та впевненість, що організатори допоможуть розв’язати будь-яке питання.
Програма академічної мобільності передбачає:
- Щомісячну стипендію розміром 934 євро.
- Семестр в одному з державних університетів Німеччини.
- Два семінари — на початку та в кінці семестру.
- Можливість реалізувати свій науковий проєкт: написати невелику наукову роботу, провести воркшоп або дослідження або записати подкаст. Детальніше про вимоги до проєкту на сайті.
Що потрібно для участі?
- Резюме.
- Мотиваційний лист німецькою мовою — до однієї сторінки.
- Короткий опис ідей семестрового проєкту.
- Довідка про зарахування та середній бал або копія диплому з додатком.
- Сертифікат, який підтверджує рівень володіння німецькою.
- Якщо є, коротка рекомендація з університету або громадської організації українською, німецькою або англійською мовою.
Як подати заявку?
До 25 жовтня заповніть онлайн-заявку.
Якщо ваша заявка буде успішною, організатори запросять вас на онлайн-співбесіду німецькою мовою.
- GFPS: навчання за обміном у Польщі
Це можливість на семестр поїхати на навчання за обміном до Польщі. Якщо ви знаєте польську мову гарно навчаєтеся та хочете втілити креативну наукову роботу — подавайтеся. У вас буде 2500 злотих на місяць, шанс повчитися в університеті мрії та впевненість, що організатори допоможуть розв’язати будь-яке питання.
Програма академічної мобільності передбачає:
- Щомісячну стипендію розміром 2500 злотих.
- Семестр в одному з державних університетів Польщі.
- Два семінари — на початку та в кінці семестру.
- Можливість реалізувати свій науковий проєкт: написати невелику наукову роботу, провести воркшоп або дослідження або записати подкаст.
Що потрібно для участі?
- Заявка, заповнена польською мовою.
- Резюме.
- Мотиваційний лист польською та українською мовою — до 2 сторінок.
- Короткий опис ідей семестрового проєкту польською та українською мовою — до 2 сторінок.
- Довідка про середній бал.
- Сертифікат, який підтверджує рівень володіння польською.
Як подати заявку?
До 31 жовтня зберіть усі документи в один PDF-файл та надішліть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Якщо ваша заявка запам’ятається організаторам, вас запросять на онлайн-співбесіду польською мовою.
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі оголошення за тематикою
-
«Всесвітні студії» – освітня програма для молодих лідерів
До 15 травня 2021 року програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука приймає заявки на...
-
BridgeUSA: Обмін для українських викладачів
Американські ради з міжнародної освіти в Україні раді оголосити новий конкурс на участь у програмі BridgeUSA!
-
I етап студентської Всеукраїнської олімпіади з математики
Запрошуються студенти НУВГП! 30 листопада (четвер) 2023 року відбудеться I етап студентської...
-
Mitacs Globalink Research Internship 2023
Канадська організація Mitacs 11 серпня розпочала набір студентів для участі у...
-
Акредитаційна експертиза ОПП Інформаційні технології в бізнесі
В Національному університеті водного господарства та природокористування проводиться акредитаційна експертиза...
Залиште свій коментар
- Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.