27-й Міжнародний молодіжний форум

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) запрошує студентів, аспірантів та молодих учених прийняти участь у роботі 27-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь у ХХІ столітті», який відбудеться  10 – 12  травня 2023р.

В рамках Форуму будуть проведені 11 тематичних конференцій (Додаток 4 в прикріпленому файлі).

Робочі мови Форуму – українська, англійська.

Формат проведення конференцій Форуму – on-line.

Тези доповідей будуть опубліковані в електронному вигляді у збірниках за тематикою конференцій.

Участь у Форумі безкоштовна.

Для участі у роботі форуму необхідно зареєструватись (вкладка «Учасникам форуму») та надати:

• Тези доповіді, оформлені у відповідності з вимогами та зразком, який додається (Додаток 1 в прикріпленому файлі).
  • Заявку із зазначенням тематичної конференції Форуму та секції в цій конференції (Додаток 2 в прикріпленому файлі).

Кінцевий термін подання матеріалів на форум – 15 квітня 2023 р.

Під час роботи Форуму буде проходити ВИСТАВКА ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ.

ДЛЯ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ необхідно зареєструватись (вкладка «Учасникам виставки») та надати:

• Заявку на участь у виставці.
  • Демонстраційні матеріали (презентацію, фото або відео розробки).

Вимоги щодо оформлення матеріалів на виставку додаються (Додаток 3 в прикріпленому файлі).

Кінцевий термін подання матеріалів на виставку – 22 квітня 2023 р.

Оргкомітет залишає за собою право не розглядати матеріали, оформлені без дотримання вимог.

Адреса оргкомітету : 61166, Україна, м. Харків, просп. Науки, 14, ХНУРЕ, НБ, (кімн. 437), тел./факс: +38 (057) 702-13-97; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters