Субота, 27 квітня 2024
  40 візитів
Голоси
Скасувати
З проєктом освітньо-професійної програми «Маркетинг» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 «Маркетинг» можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1dwYJsFHNgCxB18mKNYgvZXo3eOv7BmlI/edit?usp=drive_link&ouid=101391203000497661800&rtpof=true&sd=true
Представлена до обговорення освітньо-професійна програма «Маркетинг» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 075 «Маркетинг» дозволяє сформувати професійні компетентності та досягти програмних результатів навчання. Подобається, що відстежується можливість побудови здобувачами індивідуальної траєкторії навчання, яка реалізовується через наявність вибіркових компонент у кількох семестрах. Магістерська програма є справді якісна.
Павло Шевчук, здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 075 «Маркетинг» у НУВГП.
7 годин тому
Голоси
Скасувати
Хочу долучитися до обговорення як випускниця бакалаврату-2015 і магістратури-2017 за спеціальністю «Маркетинг» в НУВГП.
Виставлена на обговорення Освітня програма підготовки магістрів з маркетингу має такі освітні компоненти, які дозволяють під час навчання отримати необхідні сучасні фахові знання, вміння і навички. Наприклад, відзначаю серед обовʼязкових такі, як «Цифровий бізнес», «Стратегічний маркетинг», «Бренд-менеджмент», а серед вибіркових «Маркетинг відносин», «Рекламний менеджмент», «Рекламний креатив».
Ця Освітня Програма відповідає запитам реалій.

Павлова Н.М. - Головний спеціаліст відділу інноваційно - інвестиційної політики Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОВА
У ОПП «Маркетинг» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 «Маркетинг» враховані як вимоги ринку праці, так і студентства, що дозволяє отримати необхідні навички та освітні компетентності. Важливо, що під час навчального процесу заохочуються також методи неформальної освіти та наявна можливість вибору індивідуальної освітньої траєкторії через вибір вибіркових дисциплін. Магістерська програма є справді якісною, побудована з урахуванням пропозицій роботодавців, що повністю відповідає сучасному рівневі галузі й дасть змогу здійснити підготовку фахівців з маркетингу, які відповідатимуть потребам сучасного ринку.

Хомич В.М. - студентка другого (магістерського) рівня за спеціальністю 075 «Маркетинг»
  • Сторінка :
На цей допис поки що немає відповідей.
Будьте одними з перших, хто відповість на цей допис!