Субота, 27 квітня 2024
  9 відповіді
  248 візитів
Скасувати
З проєктом ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «МАРКЕТИНГ» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 "Маркетинг" можна ознайомитися за покликанням: https://drive.google.com/file/d/18tiZS1Kil0RSjiGUYvyJS2SSfWhKMmp6/view?usp=sharing
Представлена до обговорення освітня програма «Маркетинг» актуалізує потребу у підготовці висококваліфікованих фахівців відповідно до запитів ринку праці. Перевагою ОП є орієнтація навчальних дисциплін на сучасні вимоги, що висуваються до фахівців з маркетингової роботи. Ця ОП дає змогу кожному майбутньому бакалавру сформувати необхідні загальні та професійні навички.
Павло Шевчук,
здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 075 «Маркетинг» у НУВГП.
Скасувати
Хочу долучитися до обговорення як випускниця бакалаврату-2015 і магістратури-2017 за спеціальністю «Маркетинг» в НУВГП. Ця освітня програма підготовки бакалаврів з маркетингу вміщує ряд професійно-орієнтованих дисциплін, знання з яких високо затребувані теперішніми роботодавцями різних сфер господарювання. Також хочу відзначити високий рівень компетентностей та фаховості усіх розробників даної освітньої програми, оскільки знаю цих викладачів, а отримані від них знання є корисними в моєму професійному становленні.

Павлова Н.М. - Головний спеціаліст відділу інноваційно - інвестиційної політики Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОВА
Скасувати
Освітньо-професійна програма «Маркетинг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 "Маркетинг" враховує особливості та вимоги сучасного розвитку маркетингового фаху, забезпечує студентів ґрунтовними знаннями в основних маркетингових дисциплінах. Ці знання слугують міцним фундаментом для подальшого навчання на магістерському рівні.
Завідувач сервісного центру КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» РОР (де функціонує філія каф.Маркетингу НУВГП) Вовчик Н.М.
Скасувати
ОП «Маркетинг» складається з цілісного та збалансованого комплексу логічно взаємопов’язаних обов'язкових освітніх компонент, передбачає широкі можливості вибору дисциплін та практичну підготовку, чим створює належні умови для формування індивідуальної освітньої траєкторії та здобуття сукупності професійних і соціальних навичок, достатніх для маркетингової діяльності.

Олександр Вакулка, заступник директора з маркетингу НВФ "Продекологія"
Представлена до обговорення освітня програма «Маркетинг» дає можливість розкрити в особистості усі таланти і не лише безпосередньо в сфері маркетингу. Грамотно підібраний спектр пропонованих дисциплін є вичерпним для здобуття студентами усіх необхідних компетентностей, хард та софт-скілів. Випускники та студенти бакалаврату освітньої програми "Маркетинг" в своїй абсолютній більшості є кваліфікованими, професійними та затребуваними фахівцями в галузі, про що говорить особистий досвід співпраці.
Віталій Прокопець, начальник відділу зв'язків з громадськістю НУВГП
Проект ОП " Маркетинг" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2024 р. має чітко сформульовані цілі за спец. 075. Склад ОК вказує на відповідність цілей та ПРН, а також враховує тенденції розвитку спеціальності. Склад вибіркових ОК дозволяє здобувачам ефективно формувати особисту освітню траєкторію навчання. Зміст ОП в цілому має чітку структуру, освітні компоненти взаємопов’язані між собою. Позитивно оцінюється запропонований склад вибіркових дисциплін,який дозволяє поглибити компетенції. ОП забезпечить якісну підготовку фахівців-маркетологів, здатних до швидкої адаптації до
сучасного бізнес-середовища.
Антонова Світлана доцент кафедри менеджменту та публічного врядування НУВГП,
Скасувати
Запропонована до обговорення Освітньо-професійна програма «Маркетинг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 «Маркетинг» актуалізує потребу в підготовці висококваліфікованих фахівців, відповідно до викликів часу. Перевагою освітньої програми є те, що вона формує у здобувачів загальні та спеціальні компетентності, що сприяє підготовці конкурентоспроможних фахівців на ринку праці.

Позитивним є те, що в програму включені освітні компоненти, предметом вивчення яких є поглиблене вивчення вузьких практичних сфер маркетингової діяльності, зокрема маркетингова бізнес-аналітика та діджитал-маркетинг. Однак, на мою думку, освітня програма значно виграла б, якби у ній була передбачена ще така освітня компонента як «Маркетинг в соціальних мережах». Що відповідає вимогам часу.

Наумчук М.В. директор ABN CENTR
Скасувати
ОПП Маркетинг першого (бакалаврського) рівня вищої освіти представлена на обговорення складає позитивне враження як структурно-цілісна та логічна програма, що орієнтована на здобуття висококонкурентної освіти у галузі маркетингу. Освітні компоненти представлені у програмі забезпечують програмні результати навчання, які відбивають сучасні вимоги роботодавців. Навички, вміння та знання у галузі маркетингу які пропонується здобути під час навчання дозволять випускникам виконувати свої професійні функції та бути висококваліфікованими та затребуваними фахівцями.
Назарій Демида, випускник бакалаврата спец. 075 Маркетинг 2020 року., фахівець з контролю якості "Західний центр інтернет послуг"
Скасувати
Освітня програма« Маркетинг» бакалаврського рівня вміщує перелік предметів, які дають змогу студенту отримати достатнього рівня професійну підготовку в сфері маркетингової діяльності. Очевидно, що вони набувають навичок в сфері аналізу та прогнозуванню потреб ринку, просуванні продуктів чи послуг на ринку, залучанню нових клієнтів, використанні  різних маркетингових інструментів.

Кваліфіковані фахівці з маркетингу є надзвичайно важливими для будь-якої компанії, а також є цінними активами для нашого бізнесу.

Олександр Дікал, директор ПП " Шипшина"
  • Сторінка :
На цей допис поки що немає відповідей.
Будьте одними з перших, хто відповість на цей допис!