Середа, 29 травня 2024
  3 відповіді
  86 візитів
Все подобається 👍
Ну мою думку, потрібно додати у вибіркові дисципліни «англійську мову за професійним спрямування(спеціальності 274)». Після закінчення вивчення загального курсу англійської мови, студентам це буде доречно і корисно (і в той же час не примусово, адже це вибіркова)
Можливо буде корисно добавити або вибіркову дисципліну, або в одну з наявних дисциплін вимоги для обов'язкового технічного контролю (ОТК) колісних транспортних засобів (КТЗ). Це може бути як одна з частин лекціного матеріалу, який включав би безпечний рух КТЗ на дорозі. ОТК на 70% складається з органолоптичної перевірки та перевірці основних систем КТЗ, які відповідають за безпеку руху. Основою для лекційного матеріалу може бути ДСТУ 3649:2010 та НАКАЗ № 710 (для якого зараз готуються поправки/нововведення). Також хочеться мати більше лабораторних занять та проводити більше часу очно, в університеті, наскільки це буде можливо в наший час.
  • Сторінка :
На цей допис поки що немає відповідей.
Будьте одними з перших, хто відповість на цей допис!