Вівторок, 04 квітня 2023
  134 візитів
Голоси
Скасувати
Пропонується до обговорення проєкт ОПП 103 Науки про Землю (Геологія), першого рівня вищої освіти (бакалавр), проєкт 2023 року.
Ознайомившись з проєктом ОПП «Геологія» кафедра хімії та фізики звернула увагу на відсутність навчальної дисципліни Хімія (3 кредити), яка щороку вивчалась на першому курсі та передувала вивченню дисципліни Основи геохімії та гідрохімії. На нашу думку якісне та послідовне викладання навчальної дисципліни Основи геохімії та гідрохімії згідно ОПП не можливе без вивчення фундаментальної природничої дисципліни Хімія, зокрема таких тем: будова атома та ядра, масові частки елементів у мінералах та породах, розчини, кінетика та термодинаміка хімічних процесів тощо. Зважаючи на це, кафедра хімії та фізики пропонує збільшити в освітньо-професійній програмі «Геологія» (спеціальність 103 Науки про Землю) кількість кредитів на вивчення дисципліни Основи геохімії та гідрохімії із 3 до 6.

Рішення одноголосно схвалено на засіданні кафедри хімії та фізики, протокол №7 від 06.04.2023 р.
  • Сторінка :
На цей допис поки що немає відповідей.
Будьте одними з перших, хто відповість на цей допис!