Четвер, 03 листопада 2022
  294 візитів
Голоси
Скасувати
Пропонуємо ознайомися та надати свої пропозиції щодо Положення про наукові гуртки ЗВО НУВГП
Доброго дня!
Пропоную наступне скооригувати у проекті Положення:
1. Не 2 статті у Студентському віснику НУВГП, а мінімум 1 стаття у періодичному виданні (яким і є наш Студентський вісник) + мінімум 1 участь у конкурсі студентських наукових робіт, а то гуртки є, а робіт для конкурсів немає. Гурток має давати результати, за якими оцінюють нашу колективну роботу різні комісії та рейтинги. Головне, щоб цей гурток дійсно був потрібен кафедрі та студентам.
2. Якщо придумали паспорт гуртка як обов'язковий документ, то наведіть пояснення, будь ласка, що він собою являє і які дані містить і ще краще - приклад цього паспорта. Головне, щоб цей Паспорт не займав в обсязі більше 1 сторінки А4.
3. Головне дотриматися оптимального співвідношення між формальними вимогами до гуртка та реальними результатами його роботи. Тому до Положення пропоную ввести бали та відповідну шкалу для оцінки роботи гуртка, на зразок тих, які використовуються для оцінювання додаткових наукових робіт студента.
Добрий день.
Пропоную перглянути пункт 1.8 в з приводу мінімального числа здобувачів вищої освіти учасників НГЗВО, що буде сприяти меті поданій в положенні НГЗВО. А саме кількість здобувачів вищої освіти у НГЗВО повинна бути не меншою, аніж 5 осіб, що буде відповідати рекомендованому відсотковому розподілу студентів за оцінками ЕСТS та фізичному змісту цього рекомендованого розподілу оцінок.
  • Сторінка :
На цей допис поки що немає відповідей.
Будьте одними з перших, хто відповість на цей допис!