Четвер, 02 березня 2023
  262 візитів
Голоси
Скасувати
Пропонується до обговорення проєкт ОСВІТНЬО – НАУКОВА ПРОГРАМА (ПРОЄКТ) «АГРОХІМІЯ І ГРУНТОЗНАВСТВО» (ID 32542) Другого рівня вищої освіти
за спеціальністю 201 Агрономія галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство Кваліфікація: Магістр з агрономії. Вхід за посиланням:
Олександр Сергійович Мороз змінив назву з ОНП магістр Агрономія Проект «АГРОХІМІЯ І ГРУНТОЗНАВСТВО» (ID 32542) Другого рівня вищої освіти за спеціальністю 201 Агрономія галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство Кваліфікація: Магістр з агрономії на ОНП магістр Агрономія Проект «АГРОХІМІЯ І ГРУНТОЗНАВСТВО» 201 Агрономія — 1 рік тому
10 місяців тому
Голоси
Скасувати
Вважаю поданий проєкт новим позитивним кроком в напрямку формування випускників-агрономів, що відповідають потребам виробництва.
Однак, як на мене, варто доопрацювати в частині ознайомлення студентів із сучасною сільськогосподарською технікою, оскільки в реальних умовах виробничих процес дуже від неї залежний.

Директор ТОВ Захід Агропром, Нашкородов С. І.
Освітньо-наукова програма магістра має дати на виході агронома-дослідника, який розуміється на вирішенні агрономічних проблем сьогодення. Це і точні технологшії землеробства, і органічне агровиробництво, і селекція нових сортів та вирощування насіннєвого матеріалу. Тому освітньо-наукова програма підготовки магістрів за спеціальністю "агрономія" повинна ставити акценти на сучасних потребах агровиробництва. На Рівненщині такими є органічне агровиробництво та точне землеробство. Часто випускники магістратури не володіють навиками роботи на сучасній техніці. Тому варто приділити більше уваги сучасному технічному забезпеченню та механізації землеробства під потреб точного і органічного виробництва.
Представлена освітньо-наукова програма "Агрохімія і грунтознавство", за якою я навчаюся на даний час, є непоганою. Велику увагу приділяється проблемам відтворення родючості грунтів, живленню рослин в умовах краплинного зрошення, елементам точного землеробства. Я вважаю, що за цим майбутнє, тому підтримую цю програму. Але для мене, як для студента, який пройшов дуальну форму освіти та був на керівних посадах, не вистачає формування знань та умінь створювати власні старт-апи, управляти проектами. З часом кожен агроном хоче більшого - власний бізнес, але йому не вистачає розуміння, як його ефективно організувати. Тому такі знання та уміння дуже пригодилися б.
Вадим Шпітун, студент АГРм-51, ОНП "Агрохімія і грунтознавство"
  • Сторінка :
На цей допис поки що немає відповідей.
Будьте одними з перших, хто відповість на цей допис!