Зустріч зі студентами Кременецького лісотехнічного коледжу

З метою проведення профорієнтаційної роботи 09 лютого 2023 року викладачами навчально-наукового механічного інституту було проведено зустріч зі студентами Кременецького лісотехнічного коледжу.

На зустрічі зі студентами розповіли про можливості продовження навчання у Національному університеті водного господарства та природокористування, а також про всі переваги отриманні вищої освіти, можливості та перспективи проходження практик на вітчизняних та закордонних підприємствах, які застосовують у свої виробничих процесах передові досягнення науки і техніки.
Студенти жваво розпитували про студентське життя, навчальний процес та дозвілля, а також проявили зацікавленість продовження освіти на теренах нашого університету, оскільки тут можна отримати не тільки знання від висококваліфікованих викладачів, але й прокласти свій шлях у світе майбутнє. Керівництво навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку директору Кременецького лісотехнічного коледжу за співпрацю.

Микола Голотюк
доцент кафедри БДМСГМіО