Зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності «Транспортні технології» в Агенції сталого розвитку

Зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» в Агенції сталого розвитку

13 березня 2023 року професорка кафедри транспортних технологій і технічного сервісу Никончук Вікторія Миколаївна та здобувачі вищої освіти спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» зустрілись з керівницею Агенції розвитку Рівного Оленою Хмельник. Команда ГО "Агенція сталого розвитку міста" вже чотири роки об'єднує для взаємодії громаду, владу та бізнес з метою спільної реалізації проєктів сталого розвитку. Олена Хмельник розповіла про свій чудовий досвід проектної роботи та поділилась інформацією, яка обов'язково стане у нагоді для студентів при формуванні ідеї та підготовці проектів.