Зустріч із стейкхолдером

9 листопада 2023 року на кафедру транспортних технологій і технічного сервісу завітав технічний директор ТОВ «Гьюалос» Киркевич Юрій Олександрович.

Зустріч зі стейкхолдером для студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» відбувається вже не вперше, але кожного разу пізнавально та цікаво.

Киркевич Ю.О. розповів про роботу ТОВ «Гьюалос», особливості та принципи роботи в сфері логістичних процесів. А також звернув увагу студентів над чим потрібно працювати, щоб бути успішним в обраній ними професії, а саме: над розширенням знань з фахових дисциплін, сучасного  програмного забезпечення й іноземних мов; над умінням планувати і вирішувати багато задач одночасно, працювати в кризовій ситуації та приймати виважені рішення; над розвитком аналітичного складу розуму, організованістю, пунктуальністю, стресостійкістю тощо.

Щиро вдячні Юрію Олександровичу за цікаву зустріч та цінні поради для студентів!

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС