Заняття на філії кафедри ПП ВКО МААНС

17 листопада 2022 року відбулися перші заняття у філії кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання на приватному підприємстві «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС».

Працівниками підприємства спільно з викладачами кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання було проведено практичні заняття для студентів спеціальностей «Агроінженерія» та «Галузеве машинобудування». Студенти на заняттях прийняли участь у виконанні практичних задач зі створення алгоритму для роботи верстатів з ЧПК. Після проведених занять, відбулася зустрічі з висококваліфікованим інженерно-технічним персонал ПП ВКО МААНС, де було обговорено питання з подальшої підготовки студентів, а також представники підприємства надали пропозиції щодо проходження практики для здобувачів вищої освіти. Керівництво кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку ПП "ВКО "МААНС" за співпрацю та вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців.

Микола Голотюк
доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних,
сільськогосподарських машин та обладнання