Захист звітів з науково-дослідної практики здобувачами освітнього ступеня “Магістр” спеціальності 208 “Агроінженерія”

Після завершення науково-дослідної практики, яка проходила у аграрних підприємствах, у студентів спеціальності 208 “Агроінженерія” відбувся захист звітів.

Під час проходження науково-дослідної практики студенти закріплюють свої теоретичні знання; підбирають практичні матеріали для використання у дипломній роботі, набувають практичних вмінь та навичок у розв'язанні конкретних питань, пов'язаних з конструкцією, експлуатацією та технічним сервісом аграрної техніки, навчаються систематизувати та застосовувати свої знання для самостійної роботи на посаді аграрного інженера. За результатами проходження науково-дослідної практики здобувачами вищої освіти спеціальності 208 “Агроінженерія” відбувся захист звітів. Комісія і учасники відзначили високий рівень отриманих практичних знань і навичок під час походження науково-дослідної практики здобувачами вищої освіти.

Керівництво кафедри агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку агропідприємствам за співпрацю та вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії