Використання мастильних та інших експлуатаційних матеріалів бренду "YUKO"

Фахівцем компанії “YUKO” Дмитром Бобиром було проведено відкриту лекцію для студентів спеціальності “Агроінженерія”, “Автомобільний транспорт” та викладачів.

Для студентів спеціальності “Агроінженерія”, “Автомобільний транспорт” та викладачів 14 березня 2024 року провідний фахівець компанії “YUKO” Дмитро Бобир провів відкриту лекцію про сучасні моторні оливи, трансмісійні оливи, гідравлічні оливи, універсальні трансмісійні тракторні оливи, мастило YUKO Litoplex EP2, що виробляє компанія під брендом “YUKO” для сільськогосподарських машин, яка являється одним з провідних світових виробників.
Викладачі кафедри та студенти мали змогу задати питання та отримали вичерпні відповіді, а також набути навичок у використанні мастильних та інших експлуатаційних матеріалів “YUKO”.
Після проведених лекцій Дмитро Бобир надав пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійних програм за спеціальністю «Агроінженерія».
Висловлюємо щиру подяку пану Дмитру за цікаву та змістовну лекцію.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії