Вручення дипломів випускникам спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»

7 липня 2023 року на кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

Із традиційним привітанням випускників виступив директор механічного інституту, професор, кандидат технічних наук – Марчук Микола Михайлович.

А також з успішним завершенням ще одного важливого етапу у житті випускників привітала в.о. завідувача кафедри транспортних технологій і технічного сервісу, професорка, докторка економічних наук, доцент - Никончук Вікторія Миколаївна.

Урочистості з нагоди свята пройшли в теплій невимушеній атмосфері. Дорогі наші випускники, вітаємо Вас та запрошуємо до подальшого навчання у магістратурі!

Мартинюк Софія Петрівна,
діловодка кафедри ТТіТС