Виробничі лекції на Рівненській АЕС та обговорення підготовки майбутніх фахівців

28 лютого 2020 року викладачі навчально-наукового механічного інституту провели цикл лекції на виробництві зокрема на РАЕС для керівників підрозділів транспортного цех.

Завідувач кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства Козяр Микола Миколайович провів лекцію на тему: «Застосування нових наукових розробок в області деталей машин», доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Голотюк Микола Віталійович провів лекцію на тему: «Ресурсо- та енергозбереження ремонтного виробництва» та доцент кафедри транспортних технологій та технічного сервісу Тхорук Євген Іванович провів лекцію на тему: «Оптимізація транспортного обслуговування внутрішньозаводських вантажопотоків підприємст енергетичної галузі».
Підсумовуючи лекції, було обговорено перспективний план спільної співпраці та впровадження в навчальний процес необхідних для виробництва тем.

Голотюк М.В.,
кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських
машин і обладнання

Читайте нас також: