Вільний вибір студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»

Кожен здобувач вищої освіти має право персонально обрати вибіркові дисципліни з переліку вибіркових дисциплін та створити власну індивідуальну освітню траєкторію.

Для планування освітнього процесу на 2023-2024 навчальний рік кафедра транспортних технологій і технічного сервісу 09.06.2023 року провела онлайн-зустріч зі студентами першого, другого та третього курсу. В.о. завідувача кафедри ТТіТС, проф. Никончук В.М. та гарант освітньої програми доц. кафедри ТТіТС Хітров І.О. презентаційно представили студентам освітні компоненти вільного вибору. А викладачі кафедри ознайомили з силабусами дисциплін та розповіли про актуальність їх вивчення і відповідність даній освітній програмі «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)». Після чого студенти отримали посилання на форму для заповнення заяви та можливість здійснити свій вибір.