Вікторина студентів спеціальності "Агроінженерія"

Студенти спеціальності "Агроінженерія" приймають активну участь в дозвіллі НУВГП.

18-го вересня 2024-го року у стінах НУВГП відбулася вікторина для студентів спеціальності "Агроінженерія", присвячена підсумкам 0-го тижня навчання. Ця подія стала чудовою нагодою для студентів закріпити знання, отримані протягом вступного періоду. Урочисте відкриття вікторини провела завідувач кафедри агроінженерії Олена Налобіна, а також весь колектив кафедри був присутнім. Атмосфера була щирою, веселою та дружньою: першокурсники активно відповідали на питання, які їм задав Тимчук Богдан (студент 2-го курсу нашої спеціальності), згадували основні теми, які вони вивчили та оглядали на 0-му тижні.

Під час вікторини студенти змогли не лише перевірити свої знання, але й познайомитися ближче зі своїми викладачами. Конкуренція була запеклою, проте всі учасники підходили до процесу з ентузіазмом та прагненням до перемоги.

Ця подія стала гарним стартом для першокурсників у їхньому навчанні з хорошою підготовкою до подальших викликів на шляху студентського життя.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії