Відкрита лекція професорки Никончук Вікторії Миколаївни магістрам спеціальності 275 Транспортні технології ХНАДУ

В рамках співпраці з академічною спільнотою та обміну досвідом 22 травня 2023 року в.о. завідувача кафедри транспортних технологій і технічного сервісу, докторка економічних наук, професорка Никончук Вікторія Миколаївна провела відкриту лекцію на тему "Інформаційне забезпечення логістичної діяльності" для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 275 Транспортні технології (за видами) Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Висловлюємо велику подяку завідувачу кафедри транспортних систем і логістики, професору, доктору технічних наук Горбачову та модератору зустрічі - доцентці Птиці Наталії Василівні за можливість поділись досвідом та сподіваємося, що співпраця з Національним університетом водного господарства буде тривати й далі!

Мартинюк Софія Петрівна,

Діловодка кафедри ТТіТС