Відбувся захист магістерських робіт автомобілістів

22 грудня розпочався захист магістерських робіт студентів спеціальності 274 "Автомобільний транспорт" другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Захист робіт проводився комбінованим способом. Рузультати досліджень були заслухані Державною екзаменаційною комісією. Студенти, які мали можливість представити результати своїх досліджень наживо, зробили це в спеціалізованій лабораторії кафедри автомобілів та автомобільного господарства , а ті, які вимушено пербувають за кордоном доповідали роботи в онлайн форматі за допомогою Google Meet.

Професорсько-викладацький склад кафедри автомобілів та автомобільногогосподарства, щиро вітає дипломників з успішним захистом магістерських робіт та здобутя кваліфікації магістра автомобільного транспорту. Бажаємо миру, злагоди та здійснення усіх задуманих планів.

Кафедра автомобілівта автомобільного господарства