Відбувся публічний захист магістерських робіт зі спеціальності 274 "Автомобільний транспорт"

Відповідно до наказу по університету з 19 по 22 грудня працвала Державна екзаменаційна комісія по захисту магістерських робіт зі спеціальності 274 "Автомобільний транспорт"

На захисті були заслухані результати проведених магістрантами досліджень. Члени Державної екзаменаційної комісії під головуванням Шуміна Юрія Валентиновича, залишилися під приємним враженням від заслуханих доповідей та відмітили широку тематику проведених досліджень. Також цього року, велика кількість магістерських досліджень були націлені на сучасні тенденції розвитку електромобільності, автономності та енергозберігаючим технологіям в автомобільній галузі.

Колектив кафедри автомобілів та автомобільного господарства щиро вітає усіх випускників із успішним захистом та бажає вдалого та перспективного працевлаштування.

Ігнатюк Р.М. доц. каф ААГ