Учні Рівненського міжшкільного ресурсного центру в НУВГП

З метою формування відповідального ставлення учнівської молоді до професійної кар’єри, орієнтації у виборі майбутньої діяльності та в рамках поглибленої професійної орієнтації МРЦ 04 жовтня 2022 року здобувачі освіти 10х, 11х класів спеціальностей «Водій транспортних засобів категорій «В» та «С1» Рівненського міжшкільного ресурсного центру відвідали Національний університет водного господарства та природокористування.

Учні охарактеризували НУВГП як сучасний та трендовий Центр вищої освіти у Західному регіоні. Це 129 освітніх програм бакалаврського та магістерського рівня; формальна та неформальна, денна та заочна форми освіти; потужна навчальна база з сучасними лабораторіями та власними гуртожитками. Викладачі ознайомили вихованців  Рівненського МРЦ з векторами діяльності НУВГП, навчальними аудиторіями, лабораторіями та майстернями, умовами вступу до закладу вищої освіти, майбутнім працевлаштуванням.