Участь викладачів кафедри "Агроінженерії" в дні поля «УКАБ Агротехнології 2023»

02 серпня 2023 року викладачі кафедри "Агроінженерії" взяли участь в дні поля «УКАБ Агротехнології 2023».

Подія національного масштабу відбулася 2 серпня, у форматі демонстрації техніки та агротехнологій у польових умовах на одному з найбільших сільськогосподарських підприємств Львівщини – компанії «Контінентал Фармерз Груп». В рамках отримання передового досвіду викладачі кафедри "Агроінженерії" доцент Микола Голотюк, доцент Олег Бундза та доцент Андрій Шимко відвідали день поля «УКАБ Агротехнології 2023».

На зустрічах із представниками передових виробників сільськогосподарської техніки та флагманами агротехнологій було обговорено питання з подальшої успішної підготовки здобувачів освіти за освітньо-професійною програмою «Агроінженерія», а також надана література для впровадження в навчальний процес. Було обговорено з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» питання участі в програмі «Агрокебети», яка являється удосконаленим магістерським проєктом, створеним у співпраці бізнесу і навчальних закладі, за освітньо-професійною програмою «Агроінженерія».
Керівництво кафедри агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» за запрошення та співпрацю.