Освітній проекту для підготовки фахівців нового покоління

Участь в унікальному освітньому проєкті для підготовки спеціалістів нового покоління в агро-та харчовій промисловості

06 жовтня 2022 року студенти спеціальності «Агроінженерія» 4 і 5 курсів навчання прийняли участь у ознайомчій зустрічі з керівником унікального освітнього проекту для підготовки фахівців нового покоління в агросфері Ольгою Кулик.

Ольга Кулик розповіла про найпотужнішу компанію в Україні KERNEL. Компанія – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж у 80 країн світу. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).
Компанія запровадила освітній проект Open Agro University у рамках якого студенти мають можливість отримати практичні навички під керівництвом провідних фахівців компанії.
У зустрічі також прийняли участь студенти, які вже приймають участь у проекті. Вони поділились своїми враженнями про проект, відзначили всі переваги участі в ньому.
Дякуємо за цікаву зустріч.