Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

29 березня у змішаному форматі відбулися Всеукраїнська науково-практична конференція «Синергія освіти, науки, виробництва в умовах глобальних викликів сьогодення».

Викладачі кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання та студенти магістерського рівня спеціальності «Агроінженерія» взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Синергія освіти, науки, виробництва в умовах глобальних викликів сьогодення», яка відбулася у Луцькому національному технічному університеті. До конференції долучились провідні науковці та студенти з різних регіонів України – Києва, Львова, Луцька, Рівного, Запоріжжя, Хмельницького, а також представники підприємств та установ галузей, які працюють в даних напрямках.
Кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку за співпрацю керівництву Луцького національного технічного університету.

Микола Голотюк
доцент кафедри будівельних, дорожніх,
меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання