Тренінг "Методологія наукових досліджень: методика виконання кваліфікаційний робіт"

06.02.2024 року в рамках практичної підготовки в.о. завідувачем кафедри транспортних технологій і технічного сервісу, проф. Никончук Вікторією Миколаївною для здобувачів випускових груп спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)" проведено тренінг "Методологія наукових досліджень: методика виконання кваліфікаційний робіт".

Никончук В.М. охарактеризувала основні вимоги до написання наукових робіт, їх структуру, об’єкт, предмет та акцентувала увагу на основних помилках, які роблять студенти при написанні наукових робіт, а також розповіла про сучасні напрями досліджень транспортних технологій.

У ході тренінгу студенти активно брали участь в обговоренні, а також мали можливість сформувати свої професійні компетенції для здійснення особистісного професійного розвитку.

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС