Тренінг для студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

30.04.2024 року в рамках «Фестивалю науки» відбувся 2-й тренінг для студентів та викладачів спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) на базі “Автоград”.

Представники "Автограду" провели тренінг на тему «Логістика і сервіс  автомобільного транспорту в умовах воєнного часу».

Студентам розповіли про організацію і управління транспортно-логістичною системою, загальні принципи вибору транспортних засобів та оптимізації маршрутів доставки під час воєнного конфлікту. Важливою частиною тренінгу було обговорення питань сервісного обслуговування транспортних засобів, включаючи впровадження сучасних транспортних технологій та перспективи їх розвитку.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) та викладачі кафедри транспортних технологій і технічного сервісу отримали цікаву інформацію, подискутували та обмінялись досвідом.

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС