Студенти спеціальності «Галузеве машинобудування» відзначають День української писемності та мови

Започаткований 6 листопада 1997 року, День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке з цього року відзначатиметься в Україні 27 жовтня.

З нагоди свята, студенти групи МБк-21 Анастасія Брилевич та Володимир Волошин підготували для здобувачів вищої освіти спеціальності Галузеве машинобудування виступ, де розповіли про історію української мови та важливу роль мови в консолідації українського суспільства. "Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови." (Максим Рильський).

Доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства
Олег СТРІЛЕЦЬ