Реальні пропозиції від роботодавців як результат практичної підготовки студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»

Завершальний тиждень практичної підготовки був організований серією Круглих столів із залученням роботодавців провідних підприємств транспортної галузі.

Круглі столи були проведені у вигляді зустрічей з роботодавцями, які в дискусійній формі з молодим поколінням транспортників обговорили проблеми транспортної галузі,  шляхи їх вирішення  та перспективи розвитку автотранспортних підприємств.
На тематичних заходах розглядали питання нормативної бази міжнародних автомобільних перевезень, підвищення безпеки дорожнього руху, розвиток транспортних систем пасажирського сполучення, складські та логістичні процеси.
Студенти мали можливість поспілкуватись з керівниками підприємств транспортної галузі: директором Автостанції «Чайка» Рашкевичем О., директором Автовокзалу «Рівне» Мінчуком П., директором КП Рівнетранспорт Миронюком В., директором КТ Рівне ПАС Сисюком М., керівником  компанії «TIK Logistics» Кулінкою О., директором ТОВ «ДП Рівнетрансекспедиція» Гордієвичем А., представником ТзОВ  ГФ «Камаз-Транс-Сервіс» Савчуком О. щодо  працевлаштування у сфері міжнародних вантажних перевезень та логістики, міжнародних та внутрішніх пасажирських перевезень, безпеки дорожнього руху.
Практична підготовка студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» дала можливість проявити вже отримані знання перед роботодавцями. Зважаючи на високий рівень теоретичної підготовки, підкріпленою практичною складовою роботодавці надали реальні пропозиції працевлаштування студентів на підприємствах ТзОВ  ГФ «Камаз-Транс-Сервіс», КТ Рівне ПАС, ТОВ «ДП Рівнетрансекспедиція», «TIK Logistics», TIMBER TRADE GROUP.

Читайте нас також: