Публічні захисти магістрів спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)"

20-21 грудня 2023 року на кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу відбулися публічні захисти магістрів спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)".

Державна Екзаменаційна комісія на чолі з Головою ˗ начальником автостанції "Рівне" Мінчуком Павлом Миколайовичем відзначили високий рівень фахової підготовки здобувачів вищої освіти, які достойно продемонстрували здобуті знання.

Актуальна тематика представлених до захисту робіт, належний супровід наукових керівників засвідчили реальну можливість студентів віднайти власну сферу наукових та практичних інтересів в обраній спеціальності.

Колектив кафедри транспортних технологій і технічного сервісу вітає магістрів із успішним захистом та зичить мирного неба, натхнення та професійного зростання!

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС