Продовження ознайомчої на АС Рівне

14 лютого студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» продовжили ознайомлення з організацією пасажирських перевезень в межах ознайомчої та навчальної практики на АС Рівне.

Начальник АС Рівне Мінчук Павло Іванович надав детальну інформацію про надання послуг, які забезпечує автостанція, пов'язаних з відправленням та прибуттям автобусів, організацію продажу квитків населенню, а також диспетчерське управління і регулювання руху автобусів, контроль екіпіровки та санітарного стану автобусів, дорожньої документації водіїв та дотримання визначеного режиму роботи підприємств, установ і організацій, розташованих на її території, організацію побутового обслуговування пасажирів і водіїв. Студенти отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання щодо відкриття міжнародних маршрутів та їх обслуговування на автостанції. Також студентам було проведено екскурсію територією та приміщеннями автостанції, що призначені для побутового і іншого обслуговування пасажирів, водіїв і населення.

Дорощук Вікторія Олександрівна
старший викладач кафедри транспортних