Продовження ознайомчої практики студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» на Рівненській дистанції колії

10.02.2023 року ознайомча та навчальна практика студентів 1 та 2 курсів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» продовжилася відвідуванням відокремленого підрозділу Львівської державної залізниці Рівненська дистанція колії, основними завданнями якої є утримання у справно-технічному стані головних та під'їзних колій,що в свою чергу забезпечує безпечний пропуск як вантажних так і пасажирських потягів.

Студенти ознайомилися з матеріальною базою Рівненської дистанції колії, яка включає в себе адміністративне, виробничі, службово-технічні приміщення, виробничі майстерні, бокси для автомашин та колійної техніки. Провідні фахівці провели екскурсію територією Рівненської дистанції колії та основними цехами (будівельним, мостовим, слюсарним, токарним, зварювальним), які займаються ремонтом всіх приміщень, що знаходяться на балансі дистанції, інженерних споруд та виготовленням деталей для потреб дистанції колії та підтримання в робочому стані технічних засобів.

Дорощук Вікторія Олександрівна
старший викладач кафедри транспортних