Практичне заняття у логістичному комплексі "ФОРТ"

У розрізі дисциплін "Транспортно-експедиторська діяльність", "Транспортна логістика", "Організація і управління вантажними перевезеннями", які викладаються старшими викладачами кафедри транспортних технологій і технічного сервісу Пашкевич Світланою Михайлівною та Дорощук Вікторією Олександрівною, студенти спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) відвідали логістичний комплекс "ФОРТ".

Директор ЛК "Форт" Олександр Оверчук розповів студентам як побудований ланцюг складської логістики: розвантаження, прийом товарів, маркування, стікеровка, розміщення на зберігання, комплектування та упаковка товарів, передача кур’єрським службам чи доставка до пункту вивантаження.

Студенти та викладачі були у захваті від сучасної системи управління складом та роботи розвантажувально-навантажувальної техніки. А також мали можливість побачити як відбувається розвантаження та завантаження товару, розміщення на зберігання, розподілення товару на стелажних системах.

Дякуємо ЛК "Форт" за таку можливість!

Мартинюк Софія Петрівна,
діловодка кафедри ТТіТС