Практичне заняття студентів спеціальності Автомобільний транспорт на СТО «Автолюкс»

Продовження лабораторно-практичних заннять на СТО "Автолюкс" м.Рівне.

20 квітня 2023 року в рамках в рамках навчальної дисципліни Методи та системи діагностування транспортних засобів, магістрам спеціальності Автомобільний транспорт проведено показове лабораторно-практичне заняття з діагностування основних несправностей ходової системи автомобіля із використанням сучасного спеціалізованого обладнання. Під час заняття студенти мали змогу ознайомитися з методами визначення основних несправностей ходової системи автомобіля та набули практичних навиків із встановлення розвалу та сходження керованих коліс автомобіля на спеціалізованому обладнанні.

Керівництво ННМІ та колектив кафедри ААГ щиро вдячний адміністрації СТО "Автолюкс" за надані можливості проведення лабораторно-практичних занять та надіємося на подальшу плідну співрацю.

к.т.н., доц. каф.ААГ Ігнатюк Р.М.