Практична підготовка в компанії Тайтен Машинері Україна

Студенти спеціальності «Агроінженерія» Національного університету водного господарства та природокористування проходять практичну підготовку в компанії Тайтен Машинері Україна.

Відповідно до освітньо-професійних програм підготовки, студенти спеціальності «Агроінженерія» Національного університету водного господарства та природокористування наразі проходять прикладне навчання в компанії Тайтен Машинері Україна. Компанія Тайтен Машинері Україна є одним із найбільших операторів техніки CNH у світі з більш ніж сотнею дилерських центрів сільськогосподарської техніки, такої як Kuhn, CASE IH, BEDNAR, MacDon, XAG  та інші.

Вподовж проходження практичної підготовки провідні фахівці компанії Тайтен Машинері Україна навчили студентів виконувати практичні задачі, зокрема з технічного обслуговування та ремонту тракторів і комбайнів, використання агродронів, налагодження систем точного землеробства та інші.

Практична підготовка дає можливість здобувачам світи остаточно переконатися в правильності зробленого ними вибору. Під час проходження практичної підготовки у здобувачів вищої освіти є можливість працювати рядовими виконавцями, брати участь у вирішенні загальних виробничих завдань, а по завершенню обмінятися набутими знаннями зі своїми одногрупниками під час захисту практики.

Колектив кафедри «Агроінженерії» Національного університету водного господарства та природокористування дякує компаній компанії Тайтен Машинері Україна за співпрацю.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії