Практична підготовка з впровадження штучного інтелекту в транспортні системи

Студенти спеціальності «Транспортні  технології (на автомобільному транспорті)»

в рамках практичної підготовки отримали змогу побачити з середини роботу  підприємства «Mindy Support».
На занятті студенти ознайомилися з методами розробки та впровадження штучного інтелекту в транспортні системи та карти Google, щоб змусити вчасно працювати або просто діставатися з точки А до точки В, але мало хто підозрює, що додаток працює за допомогою алгоритмів AI. Насправді, Google Maps в значній мірі покладається на AI для визначення передбачуваного часу прибуття, часу затримки трафіку та врахування несподіваних затримок, таких як аварії та будівництво, що дозволило їм краще оцінити потік трафіку, який би визначив оптимальний маршрут, щоб вчасно та безпечно дістатися до пункту призначення.
Колектив кафедри вдячний керівництву та персоналу за сприяння та підтримку в організації практичної підготовки студентів та сподівається на подальшу співпрацю.

Читайте нас також: