Практична підготовка студентів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»

Студенти різних курсів (групи ТТ-11і, ТТ-21і, ТТ-31, ТТ-41) спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному  транспорті)» пройшли практичну підготовку

з навчальних дисциплін  Організація міжнародних автомобільних перевезень, Проектування транспортно-складських комплексів, Організація вантажних автомобільних перевезень, Транспортно-експедиторська діяльність.
Практична підготовка проводилася під керівництвом старшого викладача кафедри транспортних технологій та технічного сервісу Дорощук Вікторії Олександрівни та  доцента кафедри транспортних технологій та технічного сервісу Тхорука Євгена Івановича на  підприємстві «Фермерське господарство АВВО-93», яке активно працює в галузі міжнародних перевезень вантажів.
Директор підприємства Новак Андрій Володимирович провів студентам пізнавально-інформативну екскурсію територією та відділами підприємства. Студенти ознайомилися з особливістю організації міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом, транспортно-експедиторського обслуговування, оформлення товарно-транспортної документації, здійснення технічного обслуговування та ремонту рухомого складу, важливістю виконання вимог споживачів, а також законодавчих і регламентуючих вимог.
Практична підготовка студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» дає можливість проявити вже отримані знання на виробництві. Зважаючи на високий рівень теоретичної підготовки, підкріпленої практичною складовою студенти отримали реальні пропозиції щодо працевлаштування на підприємстві.

Старший викладач кафедри транспортних
технологій та технічного сервісу