Ознайомча практика студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» з пасажирськими перевезеннями на Автостанції Чайка

Ознайомлення з організацією приміських та внутрішньо обласних пасажирських перевезень студентів 1 та 2 курсів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» відбулося 13.02.2023 року на Автостанції Чайка в межах ознайомчої та навчальної практики.

Студенти мали нагоду поспілкуватись з начальником Автостанції Чайка та задати питання, що стосувалися процедури проведення конкурсу на  здійснення пасажирських перевезень на приміських маршрутах, перевезення пільгових категорій пасажирів, формування тарифів, організації роботи автобусів на лінії та основних проблем розвитку пасажирських перевезень. Рашкевич Олександр Іванович розповів про стан пасажирських перевезень у військовий період та наголосив, вирішення багатьох транспортних завдань залежить від ефективності автобусної мережі, адже сукупність маршрутів пасажирських перевезень на транспортній мережі пов’язана територіально і в часі.

Дорощук Вікторія Олександрівна
старший викладач кафедри транспортних