Проходження науково-дослідної практики для студентами спеціальності «Агроінженерія»

Студенти спеціальності «Агроінженерія» проходять науково-дослідну практику на провідних аграрних підприємствах.

Науково-дослідна практика магістрів є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня магістра і має на меті набуття студентом професійних навичок та вмінь здійснення самостійної науково-дослідної роботи. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, одержаних студентами під час навчання, набуття і  удосконалення практичних навичок і умінь у процесі професійної діяльності, розвиток у студентів здатності компетентного прийняття рішень у виробничих ситуаціях, оволодіння сучасними методами та формами науково-дослідної діяльності.
Керівництво кафедри агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку агропідприємствам за співпрацю та вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії