Організаційна зустріч з магістрами спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)"

6 вересня 2024 року відбулася організаційна зустріч зі студентами магістратури спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)". Зустріч розпочалася з представлення куратора групи, яка ознайомила студентів із ключовими аспектами навчання та підтримки під час навчального процесу.

Одним із важливих етапів було обрання старости та заступника групи, які будуть відповідальні за організаційні питання та комунікацію між студентами та адміністрацією.

Крім того, відбулася презентація освітньої програми, де було детально розглянуто структуру навчання та ключові етапи підготовки фахівців. Особливу увагу приділили вибірковим дисциплінам, які допоможуть студентам сформувати індивідуальну освітню траєкторію, орієнтовану на їхні професійні інтереси та цілі.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері, залишивши позитивні враження та чітке розуміння подальших кроків у навчанні.

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua