Організація пасажирських перевезень - практичний досвід студентів-транспортників

В рамках продовження практичної підготовки студентів всіх курсів спеціальності 275 «Транспортні технології»

здійснено серія виїзних практичних занять   на філії кафедри транспортних технологій та технічного сервісу КТ «Рівне - Пас», Автовокзал «Рівне» та Автостанція «Чайка», які активно працюють в галузі міжнародних та  внутрішніх перевезень пасажирів. Досвід практичної роботи студенти набули в розрізі навчальних дисциплін:  Організація пасажирських автомобільних перевезень, Пасажирські перевезення, Транспортні системи урбанізованих територій, Проектування маршрутних систем міст, Організація міжнародних автомобільних перевезень, Таксомоторні перевезення, Планування маршрутних систем міст, Сучасні транспортні технології.
Студентам проведено пізнавально-інформативну екскурсію відділами підприємств, ознайомлено з особливістю організації перевезення пасажирів автомобільним транспортом, прийому та відправлення автобусів і пасажирів, організації продажу квитків населенню, роботи диспетчерського управління і регулювання руху автобусів, контролю екіпіровки та санітарного стану автобусів, контролю  ведення дорожньої документації водіїв та дотримання визначеного режиму роботи підприємств, установ і організацій, розташованих на її території, організації побутового обслуговування пасажирів і водіїв.

Читайте нас також: