Обговорення ОПП «Агроінженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі здобувачами вищої освіти

В рамках оновлення освітньо-професійної програми «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти на кафедрі агроінженерії відбулося її обговорення зі здобувачами вищої освіти.

07 серпня 2024 року на кафедрі агроінженерії з метою покращення якості підготовки за освітньо-професійною програмою «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти відбулося її обговорення зі здобувачами вищої освіти, щодо пропозицій по внесенню змін для підвищення якості підготовки, а також інформовано здобувачів про результати анкетування. Під час зустрічі гарант ОПП Олена Налобіна та доцент кафедри агроінженерії Микола Голотюк ознайомили студентів із основними змінами ОПП на 2024 рік вступу, які були внесені за їхніми пропозиціями після першого семестру. Викладачі кафедри агроінженерії вислухали всі побажання та пропозиції студентів щодо покращення освітньо-професійної програми «Агроінженерія».

Завідувачка кафедри агроінженерії Олена Налобіна і члени проєктної групи ОПП «Агроінженерія» щиро вдячні учасникам зустрічі за приділену увагу, конструктивні рекомендації та пропозиції щодо змісту освітньої програми.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії