Обговорення освітніх програм

30 березня 2021р. на кафедрі будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання на платформі Zoom відбулося громадське обговорення освітньо-професійних програм

освітньої кваліфікації бакалавра з галузевого машинобудування «Створення та експлуатація машин і обладнання» та «Галузеве машинобудування»  першого рівня вищої освіти за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» галузі знань 13 «Механічна інженерія»; освітньої кваліфікації магістр з галузевого машинобудування «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» другого рівня вищої освіти за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» галузі знань 13 «Механічна інженерія».
У обговоренні взяли участь роботодавці та академічна спільнота, гаранти освітніх програм, експерти з акредитації, зокрема: Пелевін Леонід Євгенійович професор, завідувач кафедри будівельних машин Київського національного університету будівництва і архітектури, Горбатюк Євгеній Володимирович доцент кафедри будівельних машин Київського національного університету будівництва і архітектури , Кириченко Ігор Георгійович доктор технічних наук, професор, декан механічного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Мусійко Володимир Данилович доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри дорожніх машин  Національного транспортного університету, м. Київ, Великий Павло Павлович технічний директор ПрАТ «Агроресурс», м. Рівне, Мельнишин Микола Аркадійович головний механік ДП «Рівненський облавтодор», Мельникович Валентин Іванович директор дочірнього підприємства «Ремонтна майстерня» «Рівненського ремонтно-транспортного підприємства», Климук Віктор Якович заступник директора Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг та інші.
Розробники освітніх програм отримали конструктивні пропозиції, зауваження щодо вдосконалення освітньо-професійних програм.
Колектив кафедри вдячний учасникам обговорення за участь в обговоренні та схвалення освітньо-професійних програм.

Нечидюк А.А., доцент кафедри будівельних,
дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських