Навчання для студентів спеціальності «Агроінженерія» у компанії «AST»

4 липня відбулися практичні заняття для студентів у компанії «Аграрні системні технології»

Студентам спеціальності «Агроінженерія» були проведені практичні заняття компанії «Аграрні системні технології».
Співробітники компанії «Аграрні системні технології» - багаторівневого вертикально-інтегрованого агрохолдингу (від вирощування зернових до різних напрямків переробки сільськогосподарської продукції) спільно з викладачем кафедри агроінженерії Олегом Бундзою провели практичні заняття з фахових дисциплін для студентів спеціальності «Агроінженерія» Національного університету водного господарства та природокористування. Після проведених занять було обговорено питання з подальшої підготовки студентів, а також представники компанії надали пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Агроінженерія».
Керівництво кафедри агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку компанії «Аграрні системні технології» за співпрацю та вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців.

Олег Бундза
доцент кафедри агроінженерії