Навчальний посібник «Нарисна геометрія"

Автори Козяр М. М. та Сасюк З. К. опублікували навчальний посібник «Нарисна геометрія" : навч. посіб. Видання 2-ге, перероблене. [Електронне видання]. – Рівне : НУВГП, 2024. – 250 с. ISBN 978-966-327-587-1».

Навчальний посібник отримав гриф «Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування» (Протокол № 3 від 29 березня 2024 р.). Рецензентами Шкіцою Л. Є., доктором технічних наук, професором Івано-Франківського національного університету нафти та газу та Редько Р. Г., кандидатом технічних наук, доцентом Луцького національного технічного університету дано позитивну оцінку та рекомендацію до використання у навчальному процесі.
Навчальний посібник розроблено до програми освітньої дисципліни «Нарисна геометрія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Верстати та технології механічної обробки матеріалів» галузі знань 13 «Механічна інженерія» спеціальності 131 «Прикладна механіка» денної та заочної форм навчання. Видання 2-ге, перероблене.
В посібнику викладено основні теоретичні положення нарисної геометрії. Розглянуто комплексні рисунки точок, прямих, площин, многогранних та кривих поверхонь, способи перетворення проекцій, розгортки та взаємний перетин поверхонь, геометричні місця простору, аксонометричні проекції. Наведено приклади рішення основних задач курсу та питання для самоконтролю знань.

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua