На кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу розпочалась серія тренінгів

В рамках «Фестивалю науки» на кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу розпочалась серія тренінгів для студентів та викладачів спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті).

23 квітня 2024 року керівник відділу логістики ТОВ «Гюалос» Сухолейстер Микола Сергійович провів тренінг на тему «Практичні аспекти оптимізації транспортно-логістичних процесів» під час якого учасники обговорили:
- роль технічного сервісу;
- взаємодію видів транспорту та умови підбору транспортних засобів;
- дослідження транспортного процесу доставки вантажів в ланцюгу постачання товарів.

А також задавали питання про діяльність ТОВ «Гюалос» та отримали призи за активність!

Після тренінгу спікер та викладачі кафедри транспортних технологій і технічного сервісу обмінялись досвідом та обговорили практичні аспекти підготовки фахівців з транспортних технологій.

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС