Майстер-клас з першої домедичної допомоги

16.02.2024 року для студентів та викладачів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» відбувся майстер-клас з першої домедичної допомоги від представників  Товариства Червоного Хреста.

У повсякденному житті екстренні ситуації виникають несподівано, особливе значення має вміння надати першу медичну (долікарську) допомогу при дорожньо-транспортних пригодах або ж пораненим під час збройних протистоянь.

Мета майстер-класу — навчити студентів правильно надавати першу допомогу потерпілому без шкоди для нього та дотримуючись особистої безпеки. Інструктори з першої допомоги розглянули такі теми:
- принципи надання першої допомоги;
- коли й кому застосовувати відновне положення;
- проведення серцево-легеневої реанімації.
- як надати допомогу при забоях,  переломах, відмороженнях, теплових ударах, ураженнях електричним струмом.

Такі заходить є досить важливими в реаліях сьогодення, тому дякуємо інструкторам за надану інформацію!

Софія МАРТИНЮК,
діловодка кафедри ТТіТС