Лекція наукового консультанта фірми «МБК Сінергія» (м.Дніпро)

23 лютого 2024 року, під час проведення онлайн-заняття з дисципліни «Наукові основи створення машин» для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» освітньої програми «Інжиніринг машин і обладнання» було запрошено наукового консультанта ТОВ «МБК Сінергія» (м. Дніпро), кандидата технічних наук Посмітюху Олександра Петровича.

Здобувачі ознайомилися зі створенням нових машин і обладнання для прокладання підземних комунікацій методом проколювання. Студентам було надзвичайно цікаво почути безпосередньо від фахівця про його роботу зі створення нового обладнання для сумісного безтраншейного прокладання одночасно кількох комунікацій. Здобувачі та викладачі кафедри також мали змогу задати запитання, на які отримали вичерпні відповіді. Після проведених занять Олександр Петрович надав свої пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Інжиніринг машин і обладнання». Це підтверджує необхідність співпраці з представниками роботодавців, оскільки можна дізнатися про реальні потреби виробництва.

Дякуємо Олександру Петровичу за проведене заняття і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Дмитро Серілко,
доцент кафедри будівельних,