Лекція заступника директора ПрАТ "Мехбудсервіс" Дмитра Богданця для студентів спеціальності 208 "Агроінженерія"

Заступником директора ПрАТ "Мехбудсервіс" Дмитром Богданцем проведено відкриту лекцію для студентів спеціальності 208 "Агроінженерія".

Для студентів спеціальності «Агроінженерія» заступник директор ПрАТ "Мехбудсервіс" Дмитро Богданець провів відкриту лекцію з дисципліни «Технічна експлуатація та сучасні технології ремонту машин». На занятті було детально розглянуто питання з особливостей ведення технічної експлуатації та ремонту машин і обладнання.
Здобувачі та присутні викладачі кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання мали змогу задати питання та отримали вичерпні відповіді.
Після проведених занять Дмитро Вікторович надав пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Агроінженерія».
Висловлюємо щиру подяку Дмитру Богданецю за цікаву та змістовну лекцію.

Микола Голотюк
доцент кафедри будівельних, дорожніх,
меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання